قوانين و مقررات

توجه داشته باشید که کلیه اصول وقوانین فروشگاه تیدا الکترونیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. این مجموعه می کوشد تا سفارش ها را به بهترین نحو به دست خریداران برساند توجه داشته باشید که هرگونه سفارش و تراکنش مالی به معنی پذیرفتن شرایط وقوانین این فروشگاه ازسوی کاربر است.

2.قیمت ها و موجودی کالا:

تمام قیمت های درج شده در سایت به روز می باشد. در صورت عدم کالای مورد نیاز یا اتمام موجودی با کارشناس فروش تماس حاصل فرمایید .برای سفارش عمده یک کالا می بایست قبل از سفارش بابخش فروش هماهنگ نمایید.

1. ثبت اطلاعات مشتری :

مشتری موظف است هنگام ثبت سفارش مشخصات شخصی خود را به درستی وارد نماید وایمیل وشماره تماس معتبر باشد تا در مواقع لزوم بتوان با مشتری تماس گرفت. درصورتی که اطلاعات مندرج وحساب کاربری صحیح نباشد مسئولیت هرگونه ناهماهنگی در روند ارسال سفارش (تاخیر،گم شدن وبرگشت سفارش) به عهده خود مشتری می باشد

4.ارسال سفارش:

سفارشات در شرایط عادی حداکثر پس از یک روز کاری پس از تکمیل سفارش(در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه)همان روز پردازش وارسال می گردد. سفارشات ثبت شده طبق روشی که درزمان ثبت سفارش تعیین می شود ارسال می شوند .

3. نحوه ثبت سفارش:

برای ارسال دقیق وبه موقع سفارشات مشتری باید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نماید .اما اگر به هردلیلی امکان ثبت سفارش اینترنتی میسر نباشد با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

6.روش پرداخت:

پرداخت مبلغ سفارش به صورت آنلاین و به صورت کارت به کارت می باشد. و در زمان ثبت سفارش برای مشتری قابل انتخاب است.

5. هزينه سفارشات:

هزینه ارسال و بسته سفارش برعهده مشتری می باشد.هزینه بسته بندی به نسبت تعداد ردیف کالاهای خریداری شده به هزینه ارسال اضافه گشته ودرمرحله پرداخت به مشتری اعلام می گردد .

8.شرايط تعويض کالا:

سالم بودن بسته بندی کالا و وجود کلیه متعلقات همراه آن ضروری است. کالایی که به علت اشتباه خریدار از قبیل ولتاژ و جریان نامناسب و عدم نصب صحیح دچار اشکال می شوند و قابل تعویض نمی باشند. با توجه به عدم امکان تست قطعات الکترونیکی حساس مانند آی سی ها و ترانزیستورها و ماژول ها این اقلام تحت هیج شرایطی قابل بازگشت نیست. برای کلیه سفارشات فاکتور الکترونیکی با مهر از طریق ایمیل ارسال می گردد.

7. خدمات بعد از فروش:

پس از دریافت بسته مشتری تا ۲۴ساعت فرصت دارد تا درصورت اشکال محصول بخش فروش را مطلع نماید قطعات معیوب در کوتاه ترین زمان ممکن تعویض و برای مشتری با هزینه شرکت ارسال می گردد درصورتی که کالا مشکل دار نبوده و کاربر قادر به استفاده از کالا نیست هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت و سپس کالا برگشت داده می شود.

10.برگشت سفارش:

در صورتی که بسته پس از ارسال برگشت بخورد علت برگشت بسته بررسی می شود و اگر علت آن عدم حضور مشتری در زمان تحویل یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود

9. لغو سفارشات:

درصورتی که پرداخت سفارش انجام شود حداکثر تا ۱۲ساعت پس از ثبت آن و درصورتی که سفارش پردازش نشده باشد می توان درخواست لغو سفارش را داد (به صورت تلفنی) و کل هزینه را پس گرفت .

12.تست کالا توسط فروشگاه:

کلیه کالاهای ارسالی پیش از ارسال توسط فروشگاه به لحاظ ظاهری بررسی می گردند کلیه وسایل و تجهیزات برقی بدون هیچ هزینه توسط فروشگاه تست می گردد.

11.گارانتي:

کالاهای ارائه شده در فروشگاه درحالت عادی شامل گارانتی نمی باشند مگر اینکه درتوضیحات مندرج درفروشگاه زمان ونحوه گارانتی مشخص شده باشد .درموارد دارای گارانتی هم با توجه به اینکه اکثر کالاها واراداتی می باشند هزینه حمل و نقل برای مرجوع نمودن کالا برعهده مشتری می باشد ومشتری باید زمان لازم برای انجام مراحل تعویض وتعمیر را بپذیرد

حق تغییر شرایط وقوانین در هر زمان برای فروشگاه محفوظ می باشد و پس از  تغییر شرایط و قوانین، نسخه جدید از طریق وبسایت فروشگاه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.